És sajnos a Tankcsapda nem az erösségem... ;)
32
11
0
–
–
Mon Mar 30 22:02:24 GMT 2020
–
ODIN - Oltári Dögös... Innen Nézve...
28
7
0
–
–
Mon Mar 30 22:05:19 GMT 2020
–
Ugye ugye összeszorul a szíved...
68
47
0
–
–
Mon Mar 30 22:06:08 GMT 2020
–
Én csak a fool-extra-s humort kedvelem.
27
7
0
–
–
Mon Mar 30 21:21:21 GMT 2020
–
Nincs Téglavonal!
41
21
0
–
–
Mon Mar 30 21:21:23 GMT 2020
–
A Föld 98%-a megtelt. Kérem törölje, akit csak tud.
31
11
0
–
–
Mon Mar 30 21:21:48 GMT 2020
–
H lp! S m b d st l ll th v w ls fr m m k yb rd!
64
44
0
–
–
Mon Mar 30 21:22:05 GMT 2020
–
FREE TOASTER IF YOU JOIN THE DARKSIDE!
24
4
0
–
–
Mon Mar 30 21:22:05 GMT 2020
–
Aki elégedett a keresztjével, annak nincs.
31
11
0
–
–
Mon Mar 30 21:22:08 GMT 2020
–
Milyen aranyos a kisfia! És mondja, le szokott jönni néha a csillárról?
50
30
0
–
–
Mon Mar 30 21:22:19 GMT 2020
–